קרדו מביאה לכם את מיטב העיצובים והמגמות הבינלאומיות העדכניות ביותר של סביבת העבודה. עיצוב חללי עבודה, ריהוט למשרדים, פתרונות אחסון מתקדמים, חיפויים ומחיצות. קרדו הינה היבואנית הבלעדית של החברות הבינלאומיות המובילות. בואו להתרשם משילוב יוצא-דופן של עיצוב, תכנון ארגונומי עדכני העושה שימוש בחומרים איכותיים ובטכנולוגיה חדשנית.

Sinetica


Sinetica
יצרן רהוט איטלקי, מתמחה ביצור רהוט לחדרי מנהלים, חדרי ישיבות ועמדות עבודה. משתמש במגוון רחב של חומרים וברהוט משלים לאזורים ציבוריים, קפיטריות ודלפקים.


Hoyez


Hoyez
חברה צרפתית המתמחה ביצור מחיצות רצפה תקרה במגוון אפשרויות : מחיצות כפולות, בודדות, בחלוקות אופקיות או אנכיות הכל על פי העיצוב המתבקש

משתתף בקטגוריות: מחיצות רצפה תקרה


Fantoni


Fantoni
מהחברות המובילות באירופה לרהוט משרדי, מחיצות רצפה תקרה וחיפויים אקוסטיים מעץ וחומרי גלם לתעשיית העץ. חברה משפחתית שהוקמה לפני למעלה מ - 100 שנה ומובילה בתחום העיצוב ואיכות מוצריה.


HUFCOR


HUFCOR
חברה בינלאומית ותיקה המייצרת מחיצות אקוסטיות ניידות. מתמחה בייצור מחיצות בעיצוב קלאסי עם גימורים משתנים, מחיצות זכוכית ניידות, מחיצות אקוסטיות מתקפלות לחלוקת אולמות אירועים חדרי ישיבות וכדומה.

משתתף בקטגוריות: מחיצות אקוסטיות ניידות


MARTEX


MARTEX
חברה איטלקית צעירה וחדשנית המייצרת רהוט ברמה גבוהה ובעיצובים שונים ומיוחדים מהמקובל.


TOPAKUSTIK


TOPAKUSTIK
חברה שוויצרית המתמחה בחיפויי עץ אקוסטיים, לתקרות וקירות, בגימורים שונים ומבחר דוגמאות. שילוב נדיר בין אקוסטיקה ליופי.

משתתף בקטגוריות: חיפויים אקוסטיים


BAMER


BAMER
יצרן פורטוגלי מתמחה ביצור מחיצות רצפה תקרה בעיצוב חדשני ובמגוון חומרים.

משתתף בקטגוריות: מחיצות רצפה תקרה


LDseating


LDseating
חברה ליצור כסאות ומגוון פינות המתנה יחודיות בעיצובן המקורי . עיצוב מיוחד במבחר צבעים וצורות למגוון העובדים במשרד , חדרי ישיבות ואזורים ציבוריים כאחד.


SITLAND


SITLAND
“עיצוב כסאות המשפרים את איכות החיים שלנו” הוא המוטו של החברה האיטלקית המודרנית. אסתטיקה לצד פונקציונליות הן הבסיס לעיצובי הכסאות של החברה שבה לכל עיצוב של כסא יש מגוון רחב של שימושים ואפשרויות.


PEDRALI


PEDRALI
חברה המתמחה ברהוט כסאות ושולחנות לבתי מלון, קפיטריות ואזורי המתנה. עיצוב מתקדם חומרים שונים: פוליפרופילן, פרספקס, עץ ומתכת.


DAUPHIN


DAUPHIN
הכסאות של חברת דופין מוכרים בעולם כולו בזכות החדשנות, העיצוב, הטכנולוגיה המתקדמת והתכנון הארגונומי הנכון לישיבה ממושכת ונכונה. כסאות החברה הגרמנית מוצעים בשלל אפשרויות: כסאות מנהל לצד כסאות עבודה וכסאות אורח, כסאות נייחים וכסאות עם גלגלים, כסאות עם משענות ידיים ומשענות גב במגוון עיצובים.


SITIA


SITIA
יצרן איטלקי של כסאות מעוצבים מיוחדים לחדרי ישיבות והמתנות החושף בפנינו עולם שלם, מקורי, שונה ומרהיב של צבעים, חומרים וסגנונות של עיצוב כסאות. מוכרת בזכות העיצוב המקורי והקווים הלא –שגרתיים של מוצריה


MAXDESIGN


MAXDESIGN
חברה החושפת בפנינו עולם שלם, שונה ומרהיב של צבעים, חומרים וסגנונות של עיצוב כסאות. העיצוב האיטלקי המתקדם ופורץ הדרך מתאים לכל משרד בכל רוח: כסאות היוצרים את האווירה, כסאות לשיפור האווירה וכסאות ה’שוברים’ את האווירה הקיימת.


ULTOM


ULTOM
חברה איטלקית המייצרת דלפקי קבלה מרהיבים ורהוט מנהלים צבעוני , קליל ומעוצב הכולל קו ייחודי לספריות, תוך שימוש בחומרי גמר ייחודיים בצבעוניות יוצאת דופן.


VIGANO


VIGANO
חברה איטלקית המתמחה בכיסאות משרדיים רב תכליתיים ופינות המתנה יחודיות המעוצבים באופן פונקציונלי תוך שמירה על רמה אסתטית נקייה ומודרנית.


KUSCHַ&CO


KUSCHַ&CO
חברה גרמנית המתמחה בשולחנות ישיבות מודולריים, שולחנות בעלי רגליים מתקפלות, כיסאות אורח ופינות המתנה המאופיינות בעיצוב מרהיב ובאיכות מושלמת.


G.G.A


G.G.A
חברה איטלקית לפתוח ועיצוב מחיצות O.S. ומרכיבים משלימים ממתכת בריהוט סביבת העבודה. מחזיקה במפעל הפועל בטכנולוגיות יצור מתקדמות לרהוט מתכת משרדי. בנוסף מתמחה בייצור שולחנות מעבדה בטכנולוגיות מתקדמות.


PLADEC


PLADEC
חברה המתמחה בחיפוי בריקים מעץ במראה ייחודי המוסיף יוקרתיות, חמימות עניין וצבע לחלל. יתרונו הגדול הוא בהיותו חומר טבעי המיוצר מעץ ממוחזר הנאסף מאתרים ובניינים ישנים מרחבי העולם וכן מלוחות עץ חדשים המיוצרים על פי דרישת הלקוח. הבריקים עשויים ממגוון עצים כגון אקליפטוס, ברוש, בוק או אלון.

משתתף בקטגוריות: חיפויים אקוסטיים


VAGHI


VAGHI
כסאות עבודה ופינות המתנה מגוונות המיוצרות באיכות ועיצוב איטלקי.

משתתף בקטגוריות: פינות המתנה


Arredi spd


Arredi spd
יצרן איטלקי של כורסאות וספות לאזורי המתנה וחדרי ישיבות.


ICF


ICF
מהחברות המובילות ביצור כיסאות לשימושים שונים. החברה מפורסת ומובילה בתחום הן בזכות העיצוב והן בזכות האיכות.


Connection


Connection
חברה המתמחה בפינות המתנה, כורסאות ופינות מיוחדות למרחב הציבורי בפרויקטים. הדגמים ברמת גימור גבוהה ואיכותית. ארץ היצור אנגליה.


myO


myO
חברה צרפתית המתמחה בפתרונות אקוסטיים לתקרות וקירות. היחידות עשויות מספוג מלמין בצפוי בדים בגוונים והדפסים רבים.

משתתף בקטגוריות: חיפויים אקוסטיים


Gaber


Gaber
יצרן איטלקי של מגוון מוצרים לאזורים ציבוריים, קפיטריות, אזורי המתנה כמו כסאות, כורסאות ושולחנות שונים. בנוסף מייצר פתרונות אקוסטיים של אלמנטים בבד.


ALMA Disign


ALMA Disign
יצרן בוטיק לפריטים מעוצבים בתחום . כסאות,כורסאות,שולחנות.


SkyFold


SkyFold
חברה קנדית מובילה בתחום מחיצות אקוסטיות אנכיות. מחיצות המאוחסנות בתקרה ומופעלות בקלות בלחיצת כפתור, תוך השגת אקוסטיקה מירבית.

משתתף בקטגוריות: מחיצות אקוסטיות ניידות